Organizues make upi, katrore, polystrene, dru

Në stok
Kodi
789470
340 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Organizues make upi, prej materiali plastik me kapak druri. E pershtatshme per tu perdorur ne shtepi, hoteleri etj.
Specifikime teknike
  • Materiali: Plastik, druri
  • Përmasat: 8.5x9.5x9.5 cm
  • Ngjyra: Transparente dhe bezhë
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Organizues make upi, katrore, polystrene, dru
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved