Organizues make upi, polystren dru,

Në stok
Kodi
789469
290 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kuti mbajtëse kozmetike, prej materiali polistireni transparent, në formë cilindrike, me kapak prej druri bambuje. Përdoret për të mbajtur makeup-in dhe aksesorët të organizuar dhe lehtësisht të arritshëm. Ky produkt është krijuar për t'u përshtatur me nevojat e magazinimit të çdo hapësire në shtëpi dhe për të shfrytëzuar maksimalisht hapësirën e kufizuar, gjë që e bën atë të përshtatshëm për udhëtime.
Specifikime teknike
  • Materiali: Polistiren dhe bambu
  • Përmasat: 10.5x7x7 cm
  • Ngjyra: Transparente dhe bezhë
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Organizues make upi, polystren dru,
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved