Panel melamine, (ngjyrë lisi), 2600x250x18 mm

Në stok
Kodi
330447
3,490 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Për çdo nevojë të vogël në dukje por të madhe në dobishmëri, panelet e melaminës me standarte fikse ofrojnë zgjidhjen perfekte. Nuk do keni më nevojë të shkoni tek zdruthari sepse tashmë ne i kemi të gjitha përmasat gati. Per çdo nevojë, përdorim dhe aplikim ju vetëm thoni gjatësinë dhe gjerësinë dhe zgjidhja është paneli i gatshëm. Kurseni kohë dhe para vetëm duke kaluar nëpër raftet e hipermarketit.
Specifikime teknike
  • Gjerësia: 50cm
  • Materiali: Tallash i presuar + melamine
  • Trashësia: 18mm
  • Gjatësia: 260cm
  • Marka: JEWE
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Panel melamine, (ngjyrë lisi), 2600x250x18 mm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved