Parket laminat, kronospan Original, 1285x192x8mm, klasi AC3, /31 decor 8521 kuti=2.22m², twinclic

Në stok
Kodi
802864
10 vjet garanci
Special Price 2,197.80 Lekë Ishte 3,307.80 Lekë
Ju kurseni 34% ose 1,110 Lekë
Kuti (2.22 Metër Katrorë)
Shpërndaj:
I përshtatshëm për jetën e përditshme. KRONOSPAN është Parket laminat ideal për shtëpine tuaj. Parket laminat KRONOSPAN origjinal është shumë i bukur për t'u parë, i lehtë për t'u kujdesur dhe me një rezistencë të lartë ndaj gërvishtjeve dhe derdhjeve të ujit gjatë jetës së përditshme. Larmishmëria e ngjyrave dhe bukuria absolute e paneleve të Parket laminatt do të kënaqë familjen tuaj, impresionojë shokët tuaj dhe do ta tregojë shtëpinë tuaj më të madhe. Ky parket laminat ka veçorinë e një bukurie të vazhdueshme. KRONOSPAN është shumë i thjeshtë për t'u instaluar dhe ofron një rezultat perfekt. Montimi i tij mund të bëhet dhe nga një person i vetëm pasi panelet thjesht bashkohen me një klik.
Specifikime teknike
 • Gjatësia: 1285 mm
 • Tipi: Parket Laminat
 • Gjerësia: 192 mm
 • Me fugë: po
 • Klasi: AC3/31
 • Modeli i pllakës: Me reliev
 • Ngjyra: lis
 • Ngjyra e përfunduar: lis
 • Sipërfaqja që mbulon: 2.22m²
 • Sistemi i montimit: Twin Clic
 • Trashësia: 8 mm
 • Dendësia: HDF
 • Marka: KRONO FLOORING
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Parket laminat, kronospan Original, 1285x192x8mm, klasi AC3, /31 decor 8521 kuti=2.22m², twinclic
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved