Parket laminati Bodenwelt 1216*197*8 mm, 1kuti=1.916m2, class AC3, decor 3835

Në stok
Kodi
30366
12 vjet garanci
2,052 Lekë
Kuti (1.916 Metër Katrorë)
Shpërndaj:
Një shtëpi e bukur duket nga një dysheme e bukur. Kjo mund të arrihet me anë të laminatit Bodenwelt, I cili ofron ngjyra që do t’ju mahnisin . Thjesht një produkt I ëndrave thuaja. Ështe I lehtë për tu montuar, i përshtatshëm për shtëpi banimi dhe njësi tregtare me pak qarkullim. Mund të instalohet në dysheme prej betoni, mbi pllaka si dhe mbi dysheme prej druri
Specifikime teknike
  • Klasi: AC3/31
  • Modeli i pllakës: Me reliev
  • Sistemi i montimit: Me klik
  • Marka: BODENWELT
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Parket laminati Bodenwelt 1216*197*8 mm, 1kuti=1.916m2, class AC3, decor 3835
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved