Peme Viti I Ri, PE, jeshile, Dia. 102 x 180 cm

Në stok
Kodi
790499
Special Price 14,900 Lekë Ishte 19,500 Lekë
Ju kurseni 24% ose 4,600 Lekë
Kuti (1 Kuti)
Shpërndaj:
Këtë vit, zgjidhni pemën e Vitit të Ri e cila përngjason shumë me një pemë reale. Ngjyra jeshile e theksuar si dhe densësia e madhe e degëve e bëjnë këtë pemë qëndrën e dekorimit të Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri
Specifikime teknike
  • Përmasat: Dia. 102 x 180 cm
  • Përmban: 500 degë
  • Ngjyra: jeshile
  • Materiali: PE
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Peme Viti I Ri, PE, jeshile, Dia. 102 x 180 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved