Peme Viti I Ri, strukture metalike-pvc, jeshile, 180 cm

Out of stock
Kodi
773364
Special Price 1,490 Lekë Ishte 3,890 Lekë
Ju kurseni 62% ose 2,400 Lekë
Kuti (1 Kuti)
Shpërndaj:
Zgjidhni kete vit kete peme te vitit te ri , me ngjyren jeshile dhe ajo do ti pershtatet bukur ambjentit tuaj modern apo klasik , mund te perdorni per te dekoruar kete peme topa me ngjyre , te kuqe , floriri , blu apo lejla dhe te behehni pjese e tendenca
Specifikime teknike
  • Gjatësia: 180 cm
  • Ngjyra: Jeshile
  • Materiali: PVC
  • Dendësia: 598 dege
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Peme Viti I Ri, strukture metalike-pvc, jeshile, 180 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved