Percine me fund te hapur alumin- celiku 3.2x8mm

Në stok
Kodi
41626
As low as 40 Lekë
Shpërndaj:
Egzistojnë shumë lloje dhe madhësi vidhash,bulonash apo produkte të tjera ne fushën e ndërtimit që bëjnë të mundur lidhjen apo fiksimin e konstruksioneve të ndryshme.Në varësi të projekteve apo përdorimit të tyre si për shembull,në çati,mure të thata apo beton,përdorimi dhe prodhimi i tyre rritet me rritjen e teknologjisë së ndertimit.Llojshmëria e tyre lidhet ngushtë dhe ndryshon nga projekti në projekt.
Specifikime teknike
  • Materiali: Alumin-çelik
  • Përdorimi: I përgjithshëm
  • Marka: PATTA
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Percine me fund te hapur alumin- celiku 3.2x8mm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved