Pishinë familjare, PVC, blu, Ø 305xH76 cm

Out of stock
Kodi
110256
16,900 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kush nuk e ka dëshiruar një pishinë në oborrin e shtëpisë tuaj? Në gjendje për të marrë një dush të ftohtë dhe pa pasur nevojë të shkojë në një klub ose një plazh? Duke menduar në lidhje me atë Bestway ka zhvilluar pishina të pabesueshme për ju dhe miqtë tuaj për të shijuar momentet e kënaqësi dhe rehati. Pishinë Bestway është super produkt dhe mund të fryhet dhe të shfryhet në çdo kohë. Bestway iu shton gëzimin tuaj me ane te cilësinë dhe perfeksionin. Pishina eshte shumë rezistente ndaj gërryes dhe ndikimit të diellit. Montimi eshte i lehtë (nuk nevojitet mjete).
Specifikime teknike
  • Diametri: 305 cm
  • Ngjyra: Blu
  • Materiali: PVC/Plastik
  • Kapaciteti: 4678 L
  • Pompa e përfshirë: Jo
  • Thellësia: 76 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Pishinë familjare, PVC, blu, Ø 305xH76 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved