Poligala alberello. V.22

Në stok
Kodi
330007
2,000 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Gjithçka keni dashur të dini mbi një bimë ose lule ju ofrohet në skedën tonë teknike. Për t'i dhënë jetë dhe bukuri direkt nga natyra çdo ambienti nuk ka asgjë më të vyer se lulet. Një përzgjedhje totalisht profesionale dhe gamë e gjerë bimësh ofrohet me shumë delikatesë për shijen e çdokujt.
Specifikime teknike
  • Familja: Polygalaceae
  • Emri shkencor: Poligala alberello.
  • Përdorimi: Lule dhe bime
  • Terreni: Perdoret nje terren me baze dheu pjellor ose humus dhe argjile.
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Poligala alberello. V.22
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved