RAFT I ZI 90°/40cm

Në stok
Kodi
30548
720 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Per cdo nevoje te vogel ne dukje por te madhe ne dobishmeri, panelet e melamines me standarte fikse ofrojne zgjidhjen perfekte. Nuk do keni me nevoje te shkoni tek zdruthari sepse tashme ne I kemi te gjitha permasat gati. Per cdo nevoje, perdorim dhe aplikim ju vetem thoni gjatesine dhe gjeresine dhe zgjidhja eshte paneli i gatshem. Kurseni kohe dhe para vetem duke kaluar neper raftet e hipermarketit.
Specifikime teknike
  • Gjatësia min: 400
  • Materiali: Tallash i presuar + melamine
  • Përdorimi: ambiente te brendshme, sisteme raftesh, mobilje
  • Marka: JEWE
Write Your Own Review
Po vlerësoni:RAFT I ZI 90°/40cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved