Raft këpucësh, druri, natyrale/zezë, 76x28xH58.5 cm

Në stok
Kodi
242821
Special Price 1,925 Lekë Ishte 2,750 Lekë
Ju kurseni 30% ose 825 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ky raft këpucësh që kursen hapësirë është një zgjidhje e shkëlqyer për rrëmujën në korridoret, dhomat e gjumit ose zona të tjera të shtëpisë. Renditni këpucët tuaja në stilin tradicional me këtë raft këpucësh, i cili bën një aksesor elegant dhe të dobishëm në një hyrje ose dhomë ndenjeje.
Specifikime teknike
  • Thellësia: 28 cm
  • Gjerësia: 76 cm
  • Materiali: Druri
  • Nevojitet montim: Po
  • Ngjyra: Natyrale/zezë
  • Numri i sergjenëve: 4
  • Lartësia: 58.5 cm
  • Marka: Seowood
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Raft këpucësh, druri, natyrale/zezë, 76x28xH58.5 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved