Raft shumëfunksional, druri, natyrale/zezë, 56x28xH117 cm

Në stok
Kodi
242818
3,250 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ky raft është prej druri natyral dhe njësia e rafteve me 5 nivele ofron një zgjidhje të gjithanshme por me stil magazinimi në çdo dhomë. Ky raft shumëfunksional është ideale për t'u përdorur në dhomën e gjumit ose në sallon për të mbajtur libra, aksesorë, lule&bimë etj.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Natyrale/zezë
  • Lartësia: 117 cm
  • Materiali: Druri
  • Thellësia: 28 cm
  • Nevojitet montim: Po
  • Numri i sergjenëve: 5
  • Gjerësia: 56 cm
  • Marka: Seowood
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Raft shumëfunksional, druri, natyrale/zezë, 56x28xH117 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved