Raft shumëfunksional, e bardhë, 40x110xH122 cm

Në stok
Kodi
241845
23,990 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Sillni dizajnin modern në hapësirën tuaj me këtë raft. Ju mund ta përdorni atë për një organizim të sendeve në çdo vend në dhomën tuaj, duke përmirësuar pamjen e saj si dhe duke treguar librat tuaj të preferuar, aksesorët e tjerë dekorative për hapësirën tuaj. Ky raft mund të jetë përshtatja e përkryer për shtëpinë tuaj.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: E bardhe dhe druri
  • Lartësia: 122 cm
  • Materiali: Hekuri
  • Thellësia: 40 cm
  • Nevojitet montim: Po
  • Numri i sergjenëve: 3
  • Numri i sirtarëve: 0
  • Sergjenët e lëvizshëm: Jo
  • Gjerësia: 110 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Raft shumëfunksional, e bardhë, 40x110xH122 cm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved