Raft shumëfunksional, me 2 ndarje, MDF/bambu, kafe,35x45xH70 cm

Në stok
Kodi
226507
6,750 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Raft shumëfunskional, material bambu është një aksesor ideal për mbajtjen e shampove ose sende të tjera të përshtatshme për tualet. Me dizajnin klasik, ky raft do të dhurojë stil në tualetin tuaj. Raft shumëfunskional ju dhuron hapësire të bollshme për organizimin e produkteve të përdorimit të përditshëm. Ky raft mund te vendoset në çdo pjesë të murit që ju preferoni dhe është lehtësisht I kombinueshëm me çdo dekor tualeti.
Specifikime teknike
  • Materiali: Mdf/bambu
  • Gjatësia: 45 cm
  • Lartësia: 70 cm
  • Ngjyra: Kafe
  • Gjerësia: 35 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Raft shumëfunksional, me 2 ndarje, MDF/bambu, kafe,35x45xH70 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved