Raft shumëfunksional, me 5 nivele, metalik, i zi, 70x36.5xH164.2 cm

Në stok
Kodi
213635
Special Price 9,490 Lekë Ishte 12,990 Lekë
Ju kurseni 27% ose 3,500 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Raft shumëfunksional , me 5 nivele dhe me rrota ështe shumë i nevojshëm dhe funksional. Ky raft do të vendosi rregull në zyrën tuaj apo në çdo ambjent që do ju nevojitet. Falë rrotave dhe palosjes se shpejtë te tij ky raft do behet nje zgjidhje perfekte per ju.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: E zezë
  • Materiali: Metal
  • Lartësia: 164.2 cm
  • Gjerësia: 36.5 cm
  • Gjatësia: 70 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Raft shumëfunksional, me 5 nivele, metalik, i zi, 70x36.5xH164.2 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved