Ristele bredhi 2.2*1*300cm

Në stok
Kodi
330037
120 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kjo ristele bredhi takon standartet me te larta te fortesise dhe pamjes. Bredhi me dimensione fikse eshte ideal per nje game te gjere aplikim struktural dhe jo struktural duke perfshire kornizimin ansor dhe bazor te ambienteve private dhe industriale. Mund ta perdorni per cati, kende muresh, per mobilje, bufe, piktura dhe ne dyert tamburato.
Specifikime teknike
  • Materiali: Bredh
  • Masa: 2.2x1x300cm
  • Përdorimi: Mobilieri, dekor, ndertim
  • Rezistente ndaj ujit: Jo
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Ristele bredhi 2.2*1*300cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved