Ristelë bredhi, 2.2x3.2x300 cm

Në stok
Kodi
330043
270 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kjo ristelë bredhi takon standartet më të larta të fortësisë dhe pamjes. Bredhi me dimensione fikse është ideal për një gamë të gjerë aplikimi struktural dhe jo struktural duke përfshirë kornizimin anësor dhe bazor të ambienteve private dhe industriale. Mund ta përdorni për çati, kënde muresh, për mobilje, bufe, piktura dhe në dyert tamburato.
Specifikime teknike
  • Materiali: Bredh
  • Masa: 2.2x3.2x300cm
  • Përdorimi: Mobilieri, dekor, ndertim
  • Rezistente ndaj ujit: Jo
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Ristelë bredhi, 2.2x3.2x300 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved