Set Kallam peshkimi + Makinete + Imirues

Në stok
Kodi
31172
1,500 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ky set eshte i perbere nga kallami 165 cm si dhe aksesoret e nevojshem per peshkim. Makineta eshte me trup te fortë dhe elastike, bobinë elegante alumini me grafit ekstra, kundër përdredhjes, dorezë metalike.
Specifikime teknike
  • Pesha: 3.2 kg
  • Gjatësia: 165 cm
  • Materiali: Fibra karboni
  • Diametri: N/A
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Set Kallam peshkimi + Makinete + Imirues
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved