Set ngjyrosje Miniso, me 18 bojra uji, mikse

Në stok
Kodi
789492
369 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Set ngjyrosje, Miniso, prej materiali letër i fletave dhe karton i kapakut. Seti përfshin dhe 8 copë bojra uji për ngjyrosje Shërben për fëmijët për ngjyrosje. E përshtshme për kopësht, shkollë etj.
Specifikime teknike
  • Materiali: Leter, plastik
  • Marka: Miniso
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Set ngjyrosje Miniso, me 18 bojra uji, mikse
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved