Sferë dekoruese, qelqi, e bardhë, Dia.8 cm

Në stok
Kodi
793432
450 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Dekoruesit kryesorë të një peme të Vitit të Ri, padyshim janë sferat. Cilësia dhe detajet e sferave të qelqit janë mbresëlënëse. Ato janë të lehta për tu vendosur, shkëlqejnë në pemën tuaj dhe bëhen element qëndror dekorues. Sfera me ngjyrë white, kombinohet bukur me një sërë ngjyrash dhe ka cilësi shumë të mirë me një çmim tepër konkurues.
Specifikime teknike
  • Materiali: qelqi
  • Ngjyra: e bardhë
  • Përmasat: Dia.8 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Sferë dekoruese, qelqi, e bardhë, Dia.8 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved