Shtrengues tendash me mekanizem, Permasa12m

Në stok
Kodi
110453
1,450 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ne fushen e transportit lind nevoja shpesh here qe ngarkesat te sigurohen. Ndaj ju vijne ne ndihme rripat shtrengues me mekanizmat e tyre. Prodhuar nga materiale rezistente per te arritur qendrueshmeri sa me te larte. Lehtesisht te perdorshem dhe te sigurte.
Specifikime teknike
  • Masa: 12m
  • Materiali: PP
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Shtrengues tendash me mekanizem, Permasa12m
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved