Shtrydhëse frutash manuale (shege dhe agrume), përdorim familjar, e zezë/inox ,18x19xH45 cm

Në stok
Kodi
791429
Special Price 3,950 Lekë Ishte 5,950 Lekë
Ju kurseni 34% ose 2,000 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Shtrydhese frutash manuale, një produkt i nevojshëm për cdo familje, si dhe për biznesin tuaj. Mjaft praktike dhe e përshtatshme për të gjitha tipet e frutave, sidomos për frutin e shegës, pasi është e vetmja paisje e cila mundet ta shtrydhi atë. Një got lëng i freskët është një kurë e vecantë për shëndetin tuaj. Me këtë shtrydhëse, nuk humbisni vlerat ushqyese të frutit, pasi shtrydhja me presim nuk djeg fibrat e tij. Ju mundet të shtrydhni deri më 35 kg fruta në orë. E lehtë në përdorim si dhe në pastrim. Raporti më i mirë çmim / cilësi në treg.
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Shtrydhëse frutash manuale (shege dhe agrume), përdorim familjar, e zezë/inox ,18x19xH45 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2021 MEGATEK // All rights reserved