Shufer alumini per perde dushi kendore 80x160cm

Në stok
Kodi
23167
1,020 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Shufra ‘’All 4 bath’’ është një aksesor i domosdoshëm për të realizuar varjen e perdes së dushit. Me konstruksionin e saj prej alumini, kjo shufër është e lehtë dhe jashtëzakonisht e qëndrueshme. Formë e saj këndore është e përkryer për pllaka dushi katrore dhe vaska. Shufra ‘’All 4 bath’’ për perde dushi montohet mjaft lehtë duke siguruar qendrueshmëri që zgjat dhe një dekor tërheqës në tualetin tuaj.
Specifikime teknike
  • Materiali: Alumin
  • Forma: Këndore
  • Marka: all4bath
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Shufer alumini per perde dushi kendore 80x160cm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved