Sobë druri “OGANJ LM”, 8-9 KW 490x460x930 mm

Në stok
Kodi
69152
Special Price 23,600 Lekë Ishte 29,500 Lekë
Ju kurseni 20% ose 5,900 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Sobë druri “OGANJ LM” është e dizenjuar në mënyrë të tillë që të çliroje nxehtesi maksimale, ajo mundëson djegie efikase te drurit dhe mundesine e rregullimit te sasise se ajrit qe kërkohet për procesin e djegies. Soba përbëhet nga pjesë prej çeliku, me dyer dhe strukture prej çeliku. Pjesa e vatres se zjarrit eshte e veshur me tulla schamotte, e cila siguron akumulimin afatgjatë të nxehtësisë. Soba eshte e lyer me bojë të veçantë rezistente ndaj nxehtësisë. Soba eshte e dizenjuara per ambjente te ndryshme si: dhoma ndenjeje , zyra, restorante, shkolla, garazhe, etj. Keshilla: Xhami nuk duhet të pastrohet me leckë të lagur dhe as të spërkatet me ujë kur është i nxehtë, përndryshe, qelqi mund të plasaritet, objekte shumë të ftohta nuk duhet të vendosen mbi sobe kur është e nxehtë, përndryshe suprina mund të plasaritet, mos përdorni alkool, benzinë ose ndonjë lëndë djegëse tjetër të lëngët per ndezjen e sobes. Disa pjesë të sobës mund të arrijnë temperatura shumë të larta gjatë përdorimit, prandaj kërkohet një masë paraprake e përshtatshme qe te mos lejoni që fëmijët të luajnë pranë sobës.
Specifikime teknike
  • Thellësia: 46 cm
  • Materiali i strukturës: Celik
  • Materiali i kornizës : Celik
  • Pesha: 58 Kg
  • Lartësia: 93 cm
  • Gjerësia: 49 cm
  • Diametri i tubit: 120 mm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Sobë druri “OGANJ LM”, 8-9 KW 490x460x930 mm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku: