Statujë dekorative kopshti, QENUSH, poliresin, shumëngjyrëshe, 21x12xH20 cm

Në stok
Kodi
231822
1,790 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kjo statujë kopshti është një figurë dekorative që sjell relaksim në kopshtin tuaj. Skalitur me imagjinatë dhe cilësi, kjo statujë është pikturuar me dorë në traditën italiane për një vështrim të gjallë. Statuja është e përshtatshme për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm.
Specifikime teknike
  • Gjerësia: 21 cm
  • Lartësia: 20 cm
  • Thellësia: 12 cm
  • Materiali: Poliresin
  • Ngjyra: Shumëngjyrëshe
  • Marka: Pro garden
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Statujë dekorative kopshti, QENUSH, poliresin, shumëngjyrëshe, 21x12xH20 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved