Stopues vertikal për dyer të rënda, metalik

Në stok
Kodi
110417
1,030 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ky eshte nje aksesor mjaft interesant qe I shtohet games se artikujve mbrojtes. Ky produkt mbron dyert tuaja nga perplasja. Prodhuar nga nje material metalik me mekanizem per ta bere te lehte ne perdorim dhe ne te njejten kohe shume te qendrueshem.
Specifikime teknike
  • Materiali: Metalik
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Stopues vertikal për dyer të rënda, metalik
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved