Stuko per qeramike dhe mermer 125ml

Në stok
Kodi
32602
375 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Stuko qeramike dhe mermeri 125ml. Perdoret per te mbushur siperfaqet e mermerit dhe qeramikes.
Specifikime teknike
  • Paketimi: 125 ml
  • Marka: MULTICHIMICA
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Stuko per qeramike dhe mermer 125ml
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved