Suport rafti, (i bardhë), 22x26 cm

Out of stock
Kodi
30455
620 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Këto produkte ofrojnë zgjidhje unike dhe krijuese për çdo sistem raftesh në mur. Efiksase, elgante, praktike dhe plot shije suportet ofrojnë zgjidhjen më të lirë dhe moderne për hapësirat boshe të mureve tuaja.
Specifikime teknike
  • Materiali: metal
  • Gjatësia min: 260
  • Përdorimi: ambiente te brendshme, sisteme raftesh, mobilje
  • Marka: JEWE
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Suport rafti, (i bardhë), 22x26 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved