SUPORT RAFTI I BARDHE/30CM

Në stok
Kodi
30452
690 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ky produkt ofrojne zgjidhje unike dhe krijuese per cdo sistem raftesh ne mur. Efiksase, elgante, praktike dhe plot shije, suportet ofrojne zgjidhjen me te lire dhe moderne per hapesirat boshe te mureve tuaja.
Specifikime teknike
  • Materiali: Alumin
  • Marka: JEWE
Write Your Own Review
Po vlerësoni:SUPORT RAFTI I BARDHE/30CM
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved