SUPORT RAFTI I KAFTE/15x20

Në stok
Kodi
30461
70 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Keto produkte ofrojne zgjidhje unike dhe krijuese per cdo sistem raftesh ne mur. Efiksase, elgante, praktike dhe plot shije, suportet ofrojne zgjidhjen me te lire dhe moderne per hapesirat boshe te mureve tuaja.
Specifikime teknike
  • Materiali: celik
  • Gjatësia min: 200
  • Përdorimi: ambiente te brendshme, sisteme raftesh, mobilje
  • Marka: JEWE
Write Your Own Review
Po vlerësoni:SUPORT RAFTI I KAFTE/15x20
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved