Suport rafti, (i zi), 20x25 cm

Në stok
Kodi
30464
100 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Këto produkte ofrojnë zgjidhje unike dhe krijuese për çdo sistem raftesh ne mur. Efiksase, elgante, praktike dhe plot shije, suportet ofrojnë zgjidhjen më të lirë dhe moderne për hapësirat boshe të mureve tuaja.
Specifikime teknike
  • Materiali: celik
  • Gjatësia min: 250
  • Përdorimi: ambiente te brendshme, sisteme raftesh, mobilje
  • Marka: JEWE
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Suport rafti, (i zi), 20x25 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved