SY-DT-0020-Ak dyshemeje

Në stok
Kodi
31229
555 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ata që vlerësojnë një pamje të bukur si dhe cilësinë e lartë, do të mbeten të impresionuar nga ky profil dyshemeje. Ai mund të përdoret për bashkim parket me pllakën në hapësira që janë në të njëjtin nivel ose disnivel. Profili është në material alumini dhe të impresionon me rezistencën që ka ndaj goditjeve mekanike dhe gërvishtjeve.
Specifikime teknike
  • Masa: 38*5*300
  • Materiali: Alumin
  • Tipi: Aksesorë dyshemeje
  • Marka: DUOMO PROFILI
Write Your Own Review
Po vlerësoni:SY-DT-0020-Ak dyshemeje
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved