Tabelë dekorative, mdf, zezë/e bardhë, 30x40 cm

Në stok
Kodi
232185
699 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Me një tabelë dekorative ju mund të krijoni humor dhe atmosferë në të gjithë ambjentin. Kjo tabelë sjell thellësi ngjyra dhe jetë, fal printimit me cilësi të lartë realizuar nga fotograf profesionist. Kjo tabelë dekori frymëzuese, duket e madhe në çdo zonë ndenje, dhoma gjumi, apo studio! Bëni një dhuratë të mrekullueshme për familjen dhe miqtë tuaj.
Specifikime teknike
  • Gjerësia: 30 cm
  • Ngjyra: E bardhë/zezë
  • Materiali: MDF
  • Gjatësia: 40 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Tabelë dekorative, mdf, zezë/e bardhë, 30x40 cm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved