Tapet i rrumbullakët Lace Esra ,jute natyrale, kafe, Dia.120 cm

Out of stock
Kodi
792184
4,390 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Tapet rrethor i prodhuar nga material natyral. I përshtatshëm për arredime moderne si dhe mobiljet me dru natyral. Cilësi e garantuar me një çmim konkurues.
Specifikime teknike
  • Materiali: Jute natyrale
  • Ngjyra: Kafe
  • Përmasat: Dia.120 cm
  • Forma: E rrumbullakët
  • Marka: Atmosphera Créateur d'intérieur
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Tapet i rrumbullakët Lace Esra ,jute natyrale, kafe, Dia.120 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved