Tapet Zara, neoklasik, hitset + poliestër, kafe me nuanca, 160x230 cm

Në stok
Kodi
791065
Special Price 5,500 Lekë Ishte 9,150 Lekë
Ju kurseni 40% ose 3,650 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Linja Zara ofron për ju stilin neoklasik me ngjyrat e tokës. Kombinohet lehtësisht me një gamë stilesh. E përbërë nga materjali heatset dhe poliestër, mundëson jetëgjatësi të tapetit, pastrim të lehtë dhe siguron moszbehjen e ngjyrave me kalimin e kohës (vetëm me larje profesjonale). Raporti cilësi çmim i garantuar.
Specifikime teknike
  • Pastrimi: Mënyrë profesionale
  • Materiali: Hitset + poliestër
  • Ngjyra: kafe me nuanca
  • Modeli: Neoklasik
  • Përmasat: 160x230 cm
  • Dendësia: 440mijë nyje për metër katrorë
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Tapet Zara, neoklasik, hitset + poliestër, kafe me nuanca, 160x230 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved