Tavolinë këndi, metalike, argjendi, Ø38 xH50 cm

Në stok
Kodi
05688
6,250 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
E përkryer për një pamje joshëse moderne sjell stilin bashkëkohor në hapësirën tuaj. Nuk ka rëndësi në vendoset pranë një divani ose pranë një shtrati, tavolinat e këndit janë zgjedhje e preferuar dhe tepër praktike.
Specifikime teknike
  • Mënyra e zgjerimit: Jo
  • Nevojitet montim: Jo
  • Materiali i strukturës: Metalike
  • Lartësia: 50 cm
  • Ngjyra: Argjendi
  • Diametri: 38 cm
  • Marka: Disrael
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Tavolinë këndi, metalike, argjendi, Ø38 xH50 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved