Tavolinë mesi, Shiro, me vend magazinimi, metal/Mdf, bardh/e zi, 38.5xH45.5 cm

Out of stock
Kodi
243865
4,290 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Është koha për një ndjesi tjetër në shtëpinë tuaj. Tavolina juaj anësore jo vetëm që frymëzon me pamjen e saj të përjetshme, por edhe me fleksibilitetin e saj praktik, miqësinë ndaj përdoruesit dhe origjinalitetin. Jepini shtëpisë tuaj një pamje të re me këtë tavolinë.
Specifikime teknike
  • Materiali i strukturës: Strukturë Metali
  • Ngjyra: Bardh/E Zi
  • Lartësia: 45.5 cm
  • Diametri: 38 ,5 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Tavolinë mesi, Shiro, me vend magazinimi, metal/Mdf, bardh/e zi, 38.5xH45.5 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved