Tavolinë shumëfunksionale, metalike, gri errët, 25x25xH60 cm

Në stok
Kodi
231353
4,150 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Tavoline mbajtese multi-funksionale mund te perdoret si raft per lule shton bukurinë dhe gjallërinë në zonën tuaj në natyrë. Ky raft është një nga mënyrat më të lehta për të zgjeruar hapësirën e kopështit tuaj dhe të shtoni ngjyra gjatë gjithë vitit. Dizenjo e thjeshtë kombinon natyrshëm me çdo dekor.
Specifikime teknike
  • Materiali: Metalike
  • Thellësia: 25 cm
  • Lartësia: 60 cm
  • Ngjyra: Gri errët
  • Nevojitet montim: Po
  • Gjerësia: 25 cm
  • Marka: MILLE
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Tavolinë shumëfunksionale, metalike, gri errët, 25x25xH60 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved