Tavolinë zyre, Basic, mbajtëse tastiere, melaminë, arrë, 75x50xH75 cm

Në stok
Kodi
212638
13,150 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Një dizajn që i jep imazhin e dëshiruar zyrës tuaj. Tavolina në finiturë arre është përgjigje e përkryer për të organizuar zyrën tuaj. Dizenjimi kompakt përfshin të gjithë hapësirën që ju nevojitet për një tavolinë të mirë-organizuar. Gjithashtu mund ta kombinoni dhe me tavolinën (kodi: 212629) duke bërë një tavolinë zyre në formë 'L'.
Specifikime teknike
 • Përfshihet komodina: Jo
 • Lartësia: 75 cm
 • Thellësia: 50 cm
 • Numri i sirtarëve: n/a
 • Materiali i sipërfaqes: Syprinë melamine
 • Ngjyra: Arrë
 • Nevojitet montim: Po
 • Numri i sergjenëve: 1
 • Gjerësia: 75 cm
 • Materiali i strukturës: Strukturë malemine
 • Marka: Solenne
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Tavolinë zyre, Basic, mbajtëse tastiere, melaminë, arrë, 75x50xH75 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved