TELAJO 20X20

Në stok
Kodi
32917
155 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Telajo prej polipropileni siguron mbylljen perfekte dhe transpirim te kanaletes. E forte dhe e qendruesheme, kjo telajoo eshte zgjidhja me e sigurt sipas standarteve europiane bashkekohore.
Specifikime teknike
  • Materiali: Polipropilen
Write Your Own Review
Po vlerësoni:TELAJO 20X20
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved