Transportues vazo lulesh, metalike, zezë, Ø30 xH11 cm

Në stok
Kodi
231350
1,450 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Transportuesi ka rrota qe levizin ne drejtime te ndryshme; Eshte teper e lehte; Reziston te Ngrohtin dhe te Ftohtin; Rezistent ndaj goditjeve.
Specifikime teknike
  • Materiali: Metalike
  • Lartësia: 11 cm
  • Nevojitet montim: Jo
  • Diametri: 30 cm
  • Ngjyra: Zezë
  • Marka: MILLE
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Transportues vazo lulesh, metalike, zezë, Ø30 xH11 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved