Trekëndësh bredhi, 20x20

Në stok
Kodi
30441
280 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kunjat prej druri tropikal, ahu dhe lisi kanë përdorim të gjerë që nga zbukurimet deri tek utilitarja. Mund të vendosen në hapësira të brendshme për të theksuar detajet e një shkalle, muri, këndi, mobilje ose dhome. Të disponueshme në një varietet të gjerë diametrash dhe gjatësish, ka gjithmonë një kunjë për çdo projekt.
Specifikime teknike
  • Materiali: druri
  • Gjatësia min: 2100
  • Përdorimi: dekorim ambientesh, "Beje vete", mobilje
  • Marka: JEWE
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Trekëndësh bredhi, 20x20
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved