Valixhe udhetimi, 44 x 33 x 22 cm, plastike me veshje te bute, ngjyra mente

Në stok
Kodi
603251
4,690 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Nëse ju po udhëtoni për të eksploruar destinacione të reja apo vizitoni miqtë tuaj- kudo që të shkoni, kjo valixhe do t'ju ndihmojë për të mbajtur gjërat tuaja personale në menyrë të organizuar. Avantazhet e valixhes: Me xhepa të shumtë jashtë dhe brenda, dhe me rrjetë për organizimin optimal, doreza për ngritje dhe tërheqje pa mundim, 4 rrota të inkorporuara, zinxhir i durueshëm për shumë hapje e mbyllje, rezistente ndaj pluhurave.
Specifikime teknike
  • Përmasat: 44 x 33 x 22 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Valixhe udhetimi, 44 x 33 x 22 cm, plastike me veshje te bute, ngjyra mente
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved