Vazo lulesh drejtkëndore, BOARDEE WALL, plastike, gri, 19.4x15xH20.2 cm, 2.2 lt

Në stok
Kodi
231937
225 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Vazoja ovale për të varur në parmak. Një formë e thjeshtë që i ngjan anijeve të bëra nga dërrasa të vogla prej druri, do t'i japë hapësirës një shprehje unike. Koleksioni BOARDEE WALL pasqyron dritën dhe ekspozon strukturën e bukur. Modeli origjinal dhe unik jep një ndjesi të grohte dhe familjar. Eshte nje vazo dekorative me një finiture elegante.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Gri
  • Materiali: Plastike
  • Përfshihet pjata: Jo
  • Thellësia: 15 cm
  • Lartësia: 20.2 cm
  • Kapaciteti: 2.2 lt
  • Gjerësia: 19.4 cm
  • Marka: ProsperPlast
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh drejtkëndore, BOARDEE WALL, plastike, gri, 19.4x15xH20.2 cm, 2.2 lt
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved