Vazo lulesh, DRINA, plastike, kremi, 22.5x12xH17 cm

Në stok
Kodi
231172
485 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Shtoni bukuri në ballkone, rrugica, mure, gardhe dhe dritare me këtë vazo lulesh të qëndrueshme dhe të lehtë. Përmirëso lulëzimin e mbjelljeve me këtë vazo me dizenjo klasike. Çmim i arsyeshëm me një stil dekorativ kjo vazo sjell gjallëri në ambjentet tuaja. Kjo vazo me vet ujitje është një zgjedhje e zgjuar për shtëpinë dhe kopshtin tuaj. Cmim i arsyeshëm me një stil dekorativ kjo vazo sjell gjallëri në ambjentet tuaja.
Specifikime teknike
  • Gjerësia: 22.5 cm
  • Thellësia: 12 cm
  • Materiali: Plastike
  • Lartësia: 17 cm
  • Kapaciteti: n/a
  • Përfshihet pjata: Po
  • Ngjyra: Kremi
  • Marka: Drina
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh, DRINA, plastike, kremi, 22.5x12xH17 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved