Vazo lulesh, ovale, BASSO, plastike, fildishtë, 42x32xH18 cm

Në stok
Kodi
232408
825 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Vazot për lule të realizuara në material plastik, peshë të lehtë, rezistente ndaj rrezeve të diellit dhe agjentëve atmosferikë. Gjithashtu e prodhuar me materiale jo-toksike dhe të riciklueshme. Është një zgjedhje e zgjuar për dekorimin e shtëpisë, zyrave dhe kopshtin tuaj.
Specifikime teknike
  • Gjerësia: 42 cm
  • Thellësia: 32 cm
  • Materiali: Plastike
  • Lartësia: 18 cm
  • Kapaciteti: n/a
  • Përfshihet pjata: Jo
  • Ngjyra: Fildishtë
  • Marka: Telcom
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh, ovale, BASSO, plastike, fildishtë, 42x32xH18 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved