Vazo lulesh, PANAREA, plastike, fildishtë, 65x31xH24 cm

Në stok
Kodi
231580
3,450 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Vazot për lule të realizuara në material plastik, peshë të lehtë, rezistente ndaj rrezeve të diellit dhe agjentëve atmosferikë. Gjithashtu e prodhuar me materiale jo-toksike dhe të riciklueshme. Është një zgjedhje e zgjuar për dekorimin e shtëpisë, zyrave dhe kopshtin tuaj.
Specifikime teknike
  • Gjerësia: 65 cm
  • Thellësia: 31 cm
  • Materiali: Plastike
  • Lartësia: 24 cm
  • Kapaciteti: n/a
  • Përfshihet pjata: Jo
  • Ngjyra: Fildishtë
  • Marka: Telcom
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh, PANAREA, plastike, fildishtë, 65x31xH24 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved