Vazo lulesh rrethore, LOFLY SLIM, plastike, jeshile, Ø19.6 xH25.9 cm, 4.8 lt

Në stok
Kodi
230994
445 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Vazo për perdorim ne ambjente te mbyllura/shtepie dhe ambjente te jashtme. Pjata e vazos është e perfshire; E lehtë për t'u pastruar pa detergjent; është tepër e lehtë; Reziston te nxehtin; Rezistent ndaj goditjeve; është Ekologjike: pasi nuk permban elemente Toksike.
Specifikime teknike
  • Materiali: Plastike
  • Lartësia: 25.9 cm
  • Kapaciteti: 4.8 lt
  • Përfshihet pjata: Jo
  • Ngjyra: Jeshile
  • Diametri: 19.6 cm
  • Marka: ProsperPlast
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh rrethore, LOFLY SLIM, plastike, jeshile, Ø19.6 xH25.9 cm, 4.8 lt
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved