Vazo lulesh rrethore, MATUBA SLIM, plastike, kafe errët, Ø40 xH78 cm, 18 lt; 57 lt

Në stok
Kodi
231022
Special Price 2,190 Lekë Ishte 4,550 Lekë
Ju kurseni 52% ose 2,360 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Vazo për perdorim ne ambjente te jashtme. E lehtë për t'u pastruar pa detergjent; është tepër e lehtë; Reziston te nxehtin dhe te ftohtin; Rezistent ndaj goditjeve; është Ekologjike: pasi nuk permban elemente Toksike.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Kafe errët
  • Materiali: Plastike
  • Përfshihet pjata: Jo
  • Lartësia: 78 cm
  • Kapaciteti: 18 lt; 57 lt
  • Diametri: 40 cm
  • Marka: ProsperPlast
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh rrethore, MATUBA SLIM, plastike, kafe errët, Ø40 xH78 cm, 18 lt; 57 lt
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved